Ještě stále nakupujete na internetu za stejné ceny jako ostatní? Nechte si vrátit až 15% zpět!

vratné peníze

Se službou CashBack můžete ušetřit z KAŽDÉHO nákupu až 15%. Což dělá podle útrat průměrného čecha 3000 až 10000Kč. Co je CashBack (čti „kešbek“) a jak s jeho pomocí dosáhnout při nákupech na eshopu, při rezervaci letenek a dovolených, při sjednávání tarifů na telefon, pojištění, výhodnějších cen plynu, elektřiny, při rezervaci wellnes pobytů, dárků ve formě zážitku nebo dokonce jak ještě více ušetřit na již nyní výhodných slevových portálech a mnoho, mnoho dalších si povíme na následujích řádcích.

Ač zní název mnohým z nás složitě, princip a jeho využívání je nadmíru jednoduché. V překladu je to doslova „PenízeZpět“. Přesně tak, z každého nákupu na internetu (ať už na eshopu nebo třeba při koupi dovolené) dostanete část peněz zpět. Ano, můžete sice čekat až vámi vyhlédnuté zboží či službu prodejce zlevní nebo si kupříkladu pro daný obchod či cestovku složitě dohledávat slevový kupón, který bude ve většině případů propadlý nebo vás bude k nákupu tlačit datum platnosti. Proč ale nevyužít CashBacku a slevu dostat na každou platbu takřka okamžitě a vždy? My češi jsme v evropském měřítku specifičtí v tom, že při nákupech rozhoduje v drtivé většině cena, zároveň však konzervativně odmítáme nové způsoby nakupování. To je i důvod proč se CashBack začíná v Čechách rozšiřovat až v posledních několika letech.

Jak to funguje?

Na rozdíl od klasického nákupu na internetu tak jak jste zvyklí, pro uplatnění CashBack slevy musí do procesu vstoupit prostředník tzv. CashBack portál (například PlnáPeněženka.cz nebo VratnéPeníze.cz ), což je v podstatě obyčejná internetová stránka zobrazující inzerci na eshopy a prodejce služeb. Na této se během pár sekund zaregistrujete (bude stačit jen jméno a email) a bude vám vytvořena virtuální peněženka, do které budete slevy ze všech nákupů střádat a ze které peníze následně poputují zpět na váš bankovní účet. Po registraci už stačí jen kliknout na stránkách PlnéPeněženky na vámi zvolený eshop a nakoupit tak jako obvykle.

Ptáte se jak pro vás CashBack portál získá slevu ve formě vratných peněz?

Princip je jednoduchý: Prostředník běžně dostává provizi z nákupu, který proběhne přes jeho webové stránky. Namísto aby si provizi ponechal v plné výši, rozhodne se její část vrátit zpět nakupujícím zákazníkům. Čím víc zákazníků prostředník eshopům přivede, tím lepší ceny může vyjednat. Je to tedy obchodní model výhodný pro všechny tři strany: Eshop má víc zákazníků, prostředník získá část své provize na financování a zlepšování své stránky a nakonec (a to nás zajímá nejvíce) zákazník získá slevu ve formě vrácených peněz. Slevu, na kterou by bez prostředníka nikdy nedosáhl.

schéma cashback

 

[su_quote]„Od doby co mi mladší bratr ukázal, jak jednoduše se dá cashback využívat, už nechci nakupovat jinak a upřednostňuji eshopy, které cashback podporují. Ostatní ať si čekají na slevy. Já dostávám slevu vždy a na celý nákup. Takhle jsem ušetřil už několik tisíc.“ [/su_quote]

říká v internetové diskuzi 21letý Adam.

A co vy? Ještě stále chcete na internetu nakupovat nevýhodně jako ostatní? Pokud vás myšlenka vratných peněz zaujala, stačí kliknout na některý z níže uvedených CashBack portálů a začít šetřit ještě dnes, věříme, že budete spokojeni.

 

plna-penezenka-logo-kupon vratne-penize-logo-kupon

 

Author: redakce