Mall Pay

MALL Pay, Nakoupíte dnes, zaplatíte později

MALL Pay je na českém trhu poměrně novou službou, která zákazníkům umožňuje neplatit předem za zboží, které ještě neviděli nebo nevyzkoušeli. Tomuto systému se říká „odložená platba“ a většinou se týká nákupů v internetových obchodech. Pokud si ovšem vyberete tarif s platební kartou, můžete tuto službu použít nejen online, ale také v kamenných obchodech. Největším partnerem je internetový obchod Mall, který však není vlastníkem této služby, kterou můžete použít i pro nákup od jiných prodejců.

Jak tedy odložená platba funguje?

Před první objednávkou bude ověřena vaše bonita v systému TelcoScore a po ověření můžete začít nakupovat. Při platbě v e-shopu vyberete metodu MALL Pay. Pokud máte již zmíněný tarif s kartou, tak dokonce není ani třeba, aby tato možnost byla v nabídce platebních metod a platíte stejně jako běžnou kartou. Po vybrání platební metody dojde ke krátkému ověření formou SMS a je hotovo. Po obdržení zboží si jej zákazník může prohlédnout a vyzkoušet a v případě spokojenosti si jej ponechá. Pokud zaplatí do 14 dní od doručení zboží, nebude platit nic navíc. Pokud zboží představě zákazníka nevyhovuje, jednoduše jej vrátí a dojde i ke stornování objednávky ze strany MALL Pay. Na začátku každého měsíce potom zákazník dostane vyúčtování všech nákupů.

Jaké jsou limity pro platbu?

Pokud platíte s MALL Pay poprvé, bude váš limit pro nákup 2000 Kč. Pokud první objednávku řádně uhradíte, zvýší se limit na 5000 Kč. Tímto způsobem se dá při dobré platební morálce získat limit až 15 000 Kč. Jedná se tedy o službu, která je vhodná spíš k hrazení drobnějších nákupů.

Další výhody služby MALL Pay

Kromě odložené platby nabízí tato MALL Pay ještě další výhody jako například služby řemeslníka dvakrát za rok zdarma, výběry z bankomatů ČSOB a kdekoli v zahraničí zdarma nebo prodloužení standardní dvouleté záruky až o tři roky.

Pokud vás láká možnost nakoupit nyní a zaplatit až později, doporučujeme se na tuto službu podívat blíže, seznámit se všemi výhodami, ale také i se všemi podmínkami. Buďte zodpovědní sami k sobě a seznamte se se službou dřív, než ji začnete používat.

Author: Lukáš Hrádek