MutuMutu

Životní pojištění Mutumutu ocení váš zdravý životní styl

Mutumutu přichází s revoluční myšlenkou a odměňuje své zákazníky za to, že žijí zdravě. Pokud nekouříte, dodržujete pravidelné prohlídky u doktora a sbíráte body v aplikaci, která byla pro tento účel speciálně vytvořena, máte možnost získat zpět až 30% z částky, kterou platíte na pojistném. Aplikace obsahuje různé sportovní výzvy. Momentálně mají noví zákazníci, kteří si sjednají pojištění do 31. 3. 2021, možnost prostřednictvím této aplikace získat chytré hodinky, které jim pomohou lépe zaznamenávat, sledovat a porovnávat sportovní výsledky.

Sama společnost o sobě tvrdí, že nabízí nejširší krytí na trhu a nemusíte se bát žádných nesmyslných výluk. Přesto však doporučujeme, abyste vždy před uzavřením jakékoliv pojistky nebo smlouvy důkladně prostudovali podmínky a výluky a ujistili se, že za své peníze dostáváte to, co očekáváte. Za životní pojistku mnohdy zaplatíte v průběhu let nemalé obnosy a je tedy nutné, aby vám v případě pojistné události nezůstaly oči pro pláč.

Abyste si sjednali životní pojištění Mutumutu, nemusíte nikam chodit. Stačí vám deset minut, počítač či mobilní telefon a vše hravě zvládnete téměř odkudkoliv. V případě, že se vám něco nebude dařit nebo budete mít dotazy, můžete se obrátit na informační linku a na vše se v klidu doptat. Ukončení pojistky je taktéž bezproblémové. Vše se dá zařídit zadarmo do dalšího dne a bez pokut.

Krytí pojištění se soustřeďuje na ty nejdůležitější situace, které by mohly nastat. První dvě, smrt a invalidita, jsou stěžejními pilíři každé pojistky a neměly by chybět. Pokud jste svobodní a nemáte děti, stačí vám na pojištění v případě smrti minimální možná částka. Klienti také mají možnost pojištění pracovní neschopnosti, a to od 60. nebo 30. dne.

Pokud do jednoduché kalkulačky na webových stránkách Mutumutu zadáte vámi zvolené limity, spočítá vám ihned měsíční pojistné. Například jeden bezdětný člověk, pracující jako OSVČ s příjmem 15 000 Kč měsíčně, který by zvolil pojištění pracovní neschopnosti od 60. dne, pouze 3. stupeň invalidity a pojištění v případě smrti na 100 000 Kč, by za toto pojištění zaplatil 534 Kč za měsíc. Pokud by tento člověk dodržoval zásady zdravého životního stylu, používal sportovní aplikaci Mutumutu a bylo mu vráceno 30%, dostal by se na mnohem zajímavější částku 374 Kč za měsíc. Za rok by tak ušetřil necelé 2000 Kč. Péče o zdraví se vám tedy nyní vyplatí i finančně.

Author: Lukáš Hrádek